Umów się na wizytę

wypełnij formularz, a skontaktujemy się z tobą

Zakres naszych usług

Zdecydowanie się na leczenie kanałowe to zawsze trudna decyzja, ponieważ ludzie boją się stomatologów, ale tak nie może się dziać, ponieważ usługi stomatologiczne są potrzebne każdemu człowiekowi. Na terenie Katowic w razie potrzeby zaaplikowane każdemu pacjentowi będzie profesjonalne leczenie kanałowe, dzięki czemu można raz na zawsze pozbyć się próchnicy, a oprócz tego zatroszczyć się skutecznie o własne zęby. Takie zabiegi nie są może zbyt komfortowe, ale niosą za sobą wiele dobrego. Leczenie kanałowe to nic innego jak usuwanie zbędnych tkanek, które znajdują się w jamie ustnej, dzięki czemu zęby od razu stają się zdrowsze. W ten sposób usuwane są także bakterie, a wszystko odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu dentystycznego, dlatego też na pewno warto zdecydować się na tego typu posunięcie.

Dentysta warszawa zapewnia zainteresowanym odpowiednie efekty końcowe. Leczenie jest przydatne praktycznie w każdym wieku, na sam koniec takiego zabiegu specjalne kanały korzeniowe są wypełniane odpowiednim środkiem, aby leczenie powiodło się w stu procentach. Ceny za takie zabiegi na całe szczęście nie są zbyt wygórowane, więc warto się na nie zdecydować.

Przyjdź, zadzwoń - umów się na wizytę w naszym gabinecie. Przekonaj się, jak dobrze możemy zająć się twoimi zębami.

Implanty

Brak zęba, a nawet zębów to dla nas nie problem - wstawiamy implanty wyglądające naturalnie.

Aparaty zębowe

Krzywy zgryz może być problemem - warto leczyć to od wczesnych lat, dlatego zakładamy mało widoczne aparaty.

Profilaktyka

Lepiej zapobiegać niż leczyć - zadbaj o swoje zęby każdego dnia, uczymy dbania prawidłowego o zęby.

Wybielanie

Chcesz mieć piękny i śnieżnobiały uśmiech? U nas wybielisz zęby do naturalnie wyglądającego białego koloru.

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe nie musi być uciążliwe i bolesne, nasz profesjonalny zespół zadba o to, by przebiegło ono bezboleśnie.

Protetyka

Uzupełnienie utraconych tkanek zęba jak i pojedyńczych i mnogich braków zębowych. Przywrócimy ładny uśmiech.

Zadowoleni klienci

“Bolał mnie bardzo ząb, nie chciałem się już wybierać do mojego starego dentysty, znalazłem Dobrego Dentystę na ternie mojego miasta Katowic i jestem mega zadowolony.”

Marcin

“Marzył mi się piękny, hollywoodzki uśmiech. Postanowiłam wybielić sobie zęby w tym gabinecie i jestem pod wrażeniem świetnych efektów, będę nadal korzystać z ich usług.”

Karolina

“Brak zęba to jeszcze nie koniec świata - tak mi powtarzali w tym gabinecie i to prawda, bowiem tego samego dnia wyszedłem z naturalnie wyglądającym, nowym implantem.”

Łukasz